Bilancspējīgs galvenais grāmatvedis (uz noteiktu laiku)

Finanses
43 dienas atpakaļ

Galvenie darba pienākumi:

  • organizēt grāmatvedības procesus atbilstoši LR normatīvo  aktu prasībām
  • nodrošināt pilnīgu ienākušo un izejošo naudas līdzekļu, materiālo vērtību un pamatlīdzekļu uzskaiti, darba samaksas aprēķinus, kā arī savlaicīgu to kustības atspoguļojumu grāmatvedības uzskaitē
  • savlaicīgi un pareizi sagatavot finanšu un nodokļu atskaites uzņēmuma vadībai un valsts institūcijām
  • sagatavot uzņēmuma gada pārskatu, sadarboties ar zvērinātiem revidentiem, spēt organizēt darbus vairāku uzņēmumu ietvaros

Prasības kandidātiem:

  • augstāko izglītību grāmatvedības vai finanšu jomā
  • vismaz trīs gadu darba pieredzi galvenā grāmatveža vai bilancspējīga  grāmatveža amatā
  • praktisko pieredzi gada pārskatu un nodokļu deklarāciju sagatavošanā
  • ļoti labas datorzināšanas (MS Office), vēlama pieredze ar specializēto grāmatvedības datu uzskaites programmu Microsoft Dynamics Ax
  • teicamas latviešu, labas angļu un krievu valodas zināšanas,
  • prasmi sadarboties un strādāt komandā, efektīvu komunikāciju
  • augstu atbildības izjūtu un precizitāti

Mēs piedāvājam:

  • atbildīgu un dinamisku darbu
  • veselības apdrošināšanu un citas papildu sociālās garantijas
  • draudzīgu kolektīvu un profesionālo atbalstu
  • ceturkšņa un gada prēmijas

Tu iegūsi:

Veselības  apdrošināšana
Veselības apdrošināšana
Profesionālās izaugsmes iespējas
Mācības kvalifikācijas paaugstināšanai
Kopīgi atpūtas pasākumi
Ceturkšņa, gada  prēmijas
Ceturkšņa, gada prēmijas
Pabalsti un dāvanas būtiskos dzīves gadījumos

Esi ieinteresēts? Piesakies šeit vai sūti CV un motivācijas vēstuli uz epastu: personals@vktranzīts.lv līdz 14.11.2021. Tālrunis uzziņām 63660748.

*Piezīme: Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz klātienes intervijām

Pretendenta pieteikumā minētie personas dati tiks apstrādāti tikai atlases konkursa nolūkā. Datu pārzinis un darba devējs ir SIA VK Tranzīts (Reģ. Nr. 41203020528), Dzintaru iela 66, Ventspils, LV-3602.