Hedža speciālists

Finanses
46 dienas atpakaļ

Galvenie darba pienākumi:

  • Atklāt, grupēt un analizēt izejvielu un gatavās produkcijas tirdzniecības darījumu riskus;
  • Veikt pētījumus par tirgū pieejamajiem finanšu instrumentiem cenu svārstību risku mazināšanai;
  • Izmantojot pieejamos finanšu instrumentus, veikt darbības tirdzniecības darījumu risku samazināšanai
  • Kontrolēt ar finanšu instrumentiem saistīto līgumu izpildi;
  • Veikt uzskaiti par veiktajiem darījumiem ar finanšu instrumentiem;
  • Izmantojot fundamentālo un tehnisko analīzi, sniegt prognozi par izejvielu un gatavās produkcijas cenu tālākajām tendencēm

Prasības kandidātiem:

  • Augstākā izglītība finansēs, ekonomikā vai grāmatvedībā;
  • Darba pieredze finanšu speciālista darbā;
  • Zināšanas par finanšu instrumentiem, hedžēšanu;
  • Prasme organizēt savu darbu un patstāvīgi risināt problēmsituācijas;
  • Stresa noturība un precizitātes saglabāšana dinamiskās situācijās;
  • Ļoti labas datorzināšanas;
  • Teicamas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas

Mēs piedāvājam

  • Atbildīgu un dinamisku darbu
  • Draudzīgu kolektīvu un profesionālo atbalstu
  • Piedāvājam darba vietu Rīgā vai Ventspilī
  • Veselības apdrošināšanu un citas papildu sociālās garantijas

Tu iegūsi:

Veselības apdrošināšana
Profesionālās izaugsmes iespējas
Mācības kvalifikācijas paaugstināšanai
Kopīgi atpūtas pasākumi
Prēmijas par labi paveiktu darbu
Pabalsti un dāvanas būtiskos dzīves gadījumos

Esi ieinteresēts?

Piesakies šeit mājas lapā vai sūtot CV uz epastu: personals@vktranzits.lv

Tālrunis uzziņām 63660748.

*Piezīme: Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz klātienes intervijām.

Pretendenta pieteikumā minētie personas dati tiks apstrādāti tikai šī atlases konkursa nolūkā. Datu pārzinis un darba devējs ir SIA “Bio-Venta” (Reģ. Nr. 41203022482), Ziemeļu iela 21F, Ventspils, LV-3602.