Noliktavas pārzinis

Loģistika
28 dienas atpakaļ

Galvenie darba pienākumi:

  • materiālo vērtību pieņemšana un izsniegšana
  • materiālo vērtību grāmatošana grāmatvedības programmā
  • ieņēmumu/izdevumu dokumentu sagatavošana
  • cenu aptauju veikšana, pasūtīšana un pasūtījumu piegādes kontrole
  • citu uzdevumu izpilde saskaņā ar vadītāja norādījumiem

Prasības kandidātiem:

  • atbilstoša vidējā profesionālā vai augstākā izglītība
  • pieredze līdzvērtīgā darbā tiks uzskatīta par priekšrocību
  • zināšanas grāmatvedības uzskaitē un lietvedībā
  • precizitāte un augsta atbildības sajūta
  • labas komunikācijas un organizatoriskās prasmes
  • augstu atbildības izjūtu un precizitāti
  • ļoti labas datorzināšanas
  • teicamas latviešu un krievu valodas zināšanas

Mēs piedāvājam:

  • darbam nepieciešamo profesionālo apmācību
  • atbildīgu un dinamisku darbu
  • veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas

Tu iegūsi:

Veselības  apdrošināšana
Veselības apdrošināšana
Profesionālās izaugsmes iespējas
Mācības kvalifikācijas paaugstināšanai
Kopīgi atpūtas pasākumi
Ceturkšņa, gada  prēmijas
Ceturkšņa, gada prēmijas
Pabalsti un dāvanas būtiskos dzīves gadījumos

Esi ieinteresēts? Piesakies šeit vai sūti CV un motivācijas vēstuli uz epastu: personals@vktranzīts.lv līdz 18.07.2021. Tālrunis uzziņām 63660748.

*Piezīme: Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz klātienes intervijām.

Pretendenta pieteikumā minētie personas dati tiks apstrādāti tikai šī atlases konkursa nolūkā. Datu pārzinis un darba devējs ir SIA “VK Tranzīts” (Reģ. Nr. 41203020528), Dzintaru iela 66, Ventspils, LV-3602.